.

Pakiet 200M + TV Wielotematyczny HD

* od 1 do 3 m-ca - 99 zł, od 4 do 24 m-ca - 119 zł

Za dużo kanałów ? Zobacz tutaj >


Telewizja z jakością obrazu HD i szybkim Internetem

> Format panoramiczny 16:9 i dżwięk przestrzenny w kablówce 3 Generacji

> Terminal z WiFi i 4x port 1G do wykorzystania na kilka urządzeń jednocześnie (komputery, smartfony)  • Abonament -  99 zł (1 do 3 m-ca) / 119 zł (4 do 24 m-ca)
  • Instalacja FTTH - 1 zł (dla nowych klientów)
  • Aktywacja - 29 zł
  • Instalacja terminala z Wi-Fi 802.11ac + 4x port 1Gbit/s - 149 zł (dla nowych klientów)
  • Umowa - 24 miesięce

Dodatki Telewizyjne:

 

Multiroom - 10 zł /m-c

Pakiet Multiroom umożliwia odbiór telewizji cyfrowej jednocześnie na dwóch lub większej ilości telewizorów. Kiedy Ty oglądasz swój ulubiony serial, drugi domownik może cieszyć się transmisją wydarzeń sportowych w swoim pokoju, bez żadnych zakłóceń. Na każdym dekoderze masz dokładnie ten sam, wybrany przez Ciebie pakiet telewizji cyfrowej.


VOD (wideo na życzenie)- Subskrypcyjnie

VOD to swego rodzaju domowa wypożyczalnia filmów i świetne wzbogacenie Twojego pakietu telewizyjnego. W dowolnej chwili masz dostęp do najlepszych produkcji emitowanych w konkretnej stacji telewizyjnej, których nie znajdziesz w żadnym innym miejscu- aktualnie jest to blisko 6000 materiałów! To jednak nie wszystko- biblioteki są ciągle aktualizowane. Zobacz więcej >


Jambox Online - 5 zł /m-c

 

JAMBOX online- to możliwość oglądania wybranych kanałów z oferty telewizji JAMBOX na urządzeniach typu: komputer stacjonarny, laptop, tablet, smartfon. Nasza kablówka online to coś w rodzaju cyfrowego multiroomu, z tą różnicą, że dostępna jest na ekranach innych, niż ekran telewizora. Zobacz więcej >


Pakiety Premium:

 

Pakiet FilmBox HD - GRATIS !

 

filmboxextrahdfilmboxpremiumhdfilmboxfamily 0filmboxaction 0fightbox 0docuboxhdfilmboxarthousehdfastfunboxhd360tuneboxhdfashionboxhdPakiet HBO HD - 24,90 zł /m-c

 

hbohdhbo2hdhbo3hd


Pakiet HBO HD+OD+GO - 29,90 zł /m-c

 

hbohdhbo2hdhbo3hdhbogohbood


Pakiet CANAL+ Select - 44,90 zł /m-c

 

canalplushdcanalplus1hdcanalplusfilmhd 0canalplusfamilyhd 0canalplussporthd 0canalplussport2hd

 


Pakiet CANAL+ Prestige - 49,90 zł /m-c

 

canalplushdcanalplus1hdcanalplusfilmhd 0canalplusserialecanalplusdiscoveryhdcanalplusfamilyhd 0canalplussporthd 0canalplussport2hd

 


Pakiety Tematyczne:

 

Jeszcze więcej dobrej telewizji!

 

Tematyczne pakiety telewizji cyfrowej to jeszcze więcej seriali, filmów, sportu, bajek, świetnej muzyki i historii na wyciągnięcie ręki oraz… pilota! Ta oferta stanowi uzupełnienie podstawowych pakietów telewizyjnych Wielotematycznych. Możesz je domówić w każdej chwili – szybko i łatwo, bo bez wychodzenia z domu, odwiedzania strony www, a nawet bez rozmowy telefonicznej z konsultantem! Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię tematyczne pakiety telewizyjne za pomocą pilota. Gotowe!

Zobacz listę pakietów tematycznych >


Pytania:

 

Obydwa kody znajdują się w umowie abonenckiej.

  • Jaka jest różnica między kodem tvPIN a jPIN ?

Kod tvPIN służy do autoryzacji usług dostępnych w JAMBOX takich jak np.: HBO GO czy ochrona rodzicielska.

Kod jPIN natomiast zabezpiecza zmiany na koncie Abonenta, które mają wpływ na rozliczenia jak np.: zakup dodatkowego pakietu telewizyjnego poprzez TV Panel.

  • Jak odbieraż telewizję kablową Jambox ?

Dostęp do multimedialnej platformy JAMBOX realizowany jest z wykorzystaniem cyfrowego dekodera. Urządzenie jest udostępniane abonentom wg aktualnego cennika i warunków.

  • Jeśli jestem użytkownikiem kablówki, to muszę płacić abonament radiowo- telewizyjny ?

Opłaty za usługi świadczone w ramach multimedialnej platformy JAMBOX nie zwalniają Państwa z wnoszenia obowiązkowych opłat z tytułu abonamentu radiowo-telewizyjnego.

  • Czy dekoder Jambox będzie współpracował z zestawem kina domowego ?

Tak, dekoder JAMBOX można połączyć z zestawem kina domowego. Dekodery są wyposażone w analogowe wyjścia audio oraz w cyfrowe wyjście S/PDIF - wykorzystanie go do połączenia z zestawem kina domowego pozwoli Państwu cieszyć się wysoką jakością dźwięku w standardzie 5.1.


Dokumenty >