.

Internet Radio 20

pasekpasekpasekpasek

 

> Szybki Internet bezprzewodowy bez limitów

> Zalecany do oglądania filmów w jakości full HD oraz do korzystania na wielu urządzeniach

> Router z WiFi do bezprzewodowego korzystania z Internetu


parametryregulydodatkipytania up

 

Jak zamówić usługę ?

Aby upewnić się, czy w Twojej lokalizacji jest dostępna usługa NetVil, najlepiej skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta 33 482 0607 i zamówić bezpłatny pomiar w celu zbadania warunków technicznych. Podczas takiej wizyty, można uzyskać fachową wiedzę, oraz wstępnie zaplanować budowę sieci przewodowej, oraz bezprzewodowej.

 

Chcę skorzystać z tej usługi. Jakie muszę spełnić wymagania ?

Poza wyżej opisaną wizytą techniczną, potrzebne będzie urządzenie umożliwiające swobodne korzystanie z naszej usługi. W przypadku połączenia bezprzewodowego WiFi, musimy posiadać sprzęt z wbudowaną kartą bezprzewodową (laptop, smartfon, konsola, tablet). Jeśli będziemy podłączać przewodem (komputer, dekoder TV), to urządzenie z kartą sieciową w standardzie 100 Mb/s, lub 1 Gb/s.

 

Czy Internet bezprzewodowy umożliwia granie online ?

W większości przypadków tak, lecz jeśli są gry, które wymagają bardzo niskich opóźnień (ping), to wpływ może mieć kilka czynników zewnętrznych, niezależnych od nas, zanim pakiety dotrą do naszego nadajnika.

Stosujemy urządzenia radiowe oraz anteny wysokiej jakości, aby zminimalizować takie sytuacje, lecz tak jak inni lokalni operatorzy, do przesyłu transmisji wykorzystujemy ogólnodostępne pasmo 5GHz, które w określonych sytuacjach może być podatne na zakłócenia.