.

Internet FIBER 100 Mb/s

pasekpasek 1pasek 1pasek 1

 

> Ciesz się stabilnym Internetem

> Wykorzystuj do wielu zastosowań

> Terminal z Wi-Fi ac + 4x port 1Gbit/s do wykorzystania na dodatkowe urządzenia


parametryregulydodatki uppytania

 

Ulgi

e-Faktura- Abonament zawiera ulgę w wysokości 5 zł, przyznawaną co miesiąc, w zamian za rezygnację z wysyłania faktury w formie papierowej, na rzecz dokumentu w formacie pdf, dostępnego w panelu klienta i-BOK na www.netvil.pl. W każdym momencie trwania umowy, można zrezygnować z e-faktury, co spowoduje wzrost ceny abonamentu o 5 zł.

Umowa na czas określony- Zawierając zobowiązanie z NetVil na czas określony, przyznawana jest miesięczna ulga na abonament. Otrzymasz również jednorazowy rabat, na opłatę instalacyjną. Wysokość ulgi, to różnica pomiędzy ceną promocyjną, a ceną standardową w cenniku usług.

 

WiFi

Terminal światłowodowy, który otrzymujesz podczas instalacji, posiada funkcję Wi-Fi w technologii ac, umożliwiającą bezprzewodowe korzystanie z Internetu w obszarze jego zasięgu. Konfiguracja jest przeprowadzona przez techników NetVil.

 

Telewizja HD

Internet światłowodowy, umożliwia korzystanie z telewizji w jakości HD, bez użycia anteny satelitarnej. Wystarczy zamówić jeden z pakietów, aby cieszyć się kablówką 3 generacji i korzystać z usług interaktywnych. Zobacz ofertę >