Aktualności

Światłowód Twardorzeczka

czwartek, 04 lipca 2019 00:00

Informujemy, że uruchamiamy szerokopasmową sieci światłowodowej w miejscowości Twardorzeczka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szybkiego Internetu i pakietów z telewizją kablową w jakości 4K.

   

Światłowód Lipowa

czwartek, 27 czerwca 2019 00:00

Z przyjemnością informujemy, że oddaliśmy do użytku kolejny odcinek, szerokopasmowej sieci światłowodowej w miejscowości Lipowa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szybkiego Internetu i pakietów z telewizją kablową w jakości 4K.

   

Telewizja kablowa w jakości 4K

wtorek, 09 kwietnia 2019 12:32

Już mamy w naszej ofercie telewizji - kanały w jakości 4K !!!

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z nowymi pakietami Jambox PLUS.

   

Światłowód z dotacji ze środków publicznych

sobota, 23 lutego 2019 00:00

Inwestycje w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) to szansa na szybszy rozwój infrastruktury, dzięki której gospodarstwa domowe i jednostki oświatowe zyskają dostęp do internetu, także na terenach dotąd wykluczonych cyfrowo.

W ramach działania programu POPC przedsiębiorcy telekomunikacyjni korzystają z dofinansowania na budowę sieci szerokopasmowych na terenach wykluczonych cyfrowo. Zgodnie z warunkami przyznania dofinansowania, beneficjenci zobowiązani są do zapewnienia dostępu hurtowego do sieci szerokopasmowych wybudowanych w ramach POPC. Inni operatorzy, którzy chcą świadczyć usługi na tym terenie, mają zatem możliwość skorzystania z oferty hurtowej beneficjenta.

  Oznacza to, że mieszkańcy będący w zasięgu wybudowanej sieci szerokopasmowej, będą mogli korzystać z usług Firmy NetVil.

 

   

Pietrzykowice - modernizacja nadajnika

piątek, 11 stycznia 2019 00:00

Dzisiaj nastąpiła modernizacja nadajnika w miejscowości Pietrzykowice. Zainstalowane zostały anteny o lepszej charakterystyce i nowszej technologii.

   

Nowa numeracja kanałów

poniedziałek, 19 listopada 2018 00:00

Informujemy, że rozpoczął sie proces zmiany numeracji kanałów w telewizji Jambox.

Więcej szczegółów tutaj >

   

Modernizacja nadajnika Lipowa

czwartek, 04 października 2018 00:00

W tym tygodniu przeprowadziliśmy modernizację nadajnika w miejscowości Lipowa. Zainstalowane zostały anteny o lepszej charakterystyce, oraz zamontowany nowy układ zasilania.

   

Bezpieczeństwo w Internecie

czwartek, 19 lipca 2018 15:36

   

Bezpłatny Internet dla szkół

poniedziałek, 21 maja 2018 08:26

Pragniemy poinformować, iż z własnej inicjatywy w 2017r, wybudowaliśmy przyłącza światłowodowe dla szkół w Leśnej i Siennej. Świadczymy tam bezpłatny dostęp do Internetu o wysokich parametrach. Dzięki temu uczniowie i nauczyciele, uzyskali możliwość korzystania z nowoczesnej sieci z łączami symetrycznymi. Zgodnie z naszą deklaracją, w miarę rozwoju naszej infrastruktury w Gminie Lipowa, są w planie kolejne placówki do podłączenia światłowodu. Koszty przedsięwzięcia realizowane są w całości przez Firmę NetVil. Jesteśmy lokalnym operatorem telekomunikacyjnym z siedzibą w gminie Lipowa.

   

NetVil partnerem Inet Group

środa, 16 maja 2018 13:50

Jesteśmy w iNET Group !

iNET Group pełni funkcję integratora branży realizującego, razem ze swoimi Partnerami, wspólne cele gospodarcze. Współpracujemy z pozostałymi integratorami branżowymi starając się aby nasze działania zazębiały się i przynosiły wspólne dobro dla całej branży. W ramach rzeczonej współpracy iNET Group realizuje działania w porozumieniu z KIKE (Krajową Izbą Komunikacji Ethernetowej), KIGEiT (Krajową Izbą Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji) oraz innymi instytucjami, których działanie przekłada się na wspólne dobro polskich operatorów telekomunikacyjnych.

   

Strona 1 z 6

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>