Aktualności

Pietrzykowice - modernizacja nadajnika

piątek, 11 stycznia 2019 00:00

Dzisiaj nastąpiła modernizacja nadajnika w miejscowości Pietrzykowice. Zainstalowane zostały anteny o lepszej charakterystyce i nowszej technologii.

   

Nowa numeracja kanałów

poniedziałek, 19 listopada 2018 00:00

Informujemy, że rozpoczął sie proces zmiany numeracji kanałów w telewizji Jambox.

Więcej szczegółów tutaj >

   

Modernizacja nadajnika Lipowa

czwartek, 04 października 2018 00:00

W tym tygodniu przeprowadziliśmy modernizację nadajnika w miejscowości Lipowa. Zainstalowane zostały anteny o lepszej charakterystyce, oraz zamontowany nowy układ zasilania.

   

Bezpieczeństwo w Internecie

czwartek, 19 lipca 2018 15:36

   

Bezpłatny Internet dla szkół

poniedziałek, 21 maja 2018 08:26

Pragniemy poinformować, iż z własnej inicjatywy w 2017r, wybudowaliśmy przyłącza światłowodowe dla szkół w Leśnej i Siennej. Świadczymy tam bezpłatny dostęp do Internetu o wysokich parametrach. Dzięki temu uczniowie i nauczyciele, uzyskali możliwość korzystania z nowoczesnej sieci z łączami symetrycznymi. Zgodnie z naszą deklaracją, w miarę rozwoju naszej infrastruktury w Gminie Lipowa, są w planie kolejne placówki do podłączenia światłowodu. Koszty przedsięwzięcia realizowane są w całości przez Firmę NetVil. Jesteśmy lokalnym operatorem telekomunikacyjnym z siedzibą w gminie Lipowa.

   

NetVil partnerem Inet Group

środa, 16 maja 2018 13:50

Jesteśmy w iNET Group !

iNET Group pełni funkcję integratora branży realizującego, razem ze swoimi Partnerami, wspólne cele gospodarcze. Współpracujemy z pozostałymi integratorami branżowymi starając się aby nasze działania zazębiały się i przynosiły wspólne dobro dla całej branży. W ramach rzeczonej współpracy iNET Group realizuje działania w porozumieniu z KIKE (Krajową Izbą Komunikacji Ethernetowej), KIGEiT (Krajową Izbą Gospodarczą Elektroniki i Telekomunikacji) oraz innymi instytucjami, których działanie przekłada się na wspólne dobro polskich operatorów telekomunikacyjnych.

   

Sienna ma światłowód

czwartek, 18 stycznia 2018 00:00

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy inwestycję budowy szerokopasmowej sieci światłowodowej w miejscowości Sienna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontakt zainteresowanych maszą usługą szybkiego Internetu i Telewizji kablowej.

   

Telewizja kablowa

wtorek, 05 grudnia 2017 12:48

   Pragniemy poinformować, że wprowadziliśmy do naszej oferty telewizję kablową.

 

JAMBOX to innowacyjna Kablówka 3 Generacji - w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja HD.

   Platforma multimedialna JAMBOX łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwięku). JAMBOX pozwala za pośrednictwem odbiornika telewizyjnego m.in. na: odbieranie programów telewizyjnych w takich konfiguracjach, jakie nie są dostępne w żadnej innej telewizji, korzystanie z jakości HD w telewizji kablowej oraz dostęp do usług interaktywnych.

   

Niezależny węzeł wymiany ruchu IP

czwartek, 31 sierpnia 2017 10:58

Z przyjemnością informujemy, że po kilku miesiącach przygotowań i związanych z tym poczynionych inwestycji, wczoraj w godzinach nocnych rozpoczęliśmy pierwszy etap przeniesienia transmisji naszego łącza, do węzła wymiany ruchu internetowego EPIX, co powinno wyraźnie poprawić jakość naszej usługi. Drugim etapem będą prace uzupełniające, które przeprowadzimy również w godzinach nocnych, aby zminimalizować ewentualne przerwy w dostępie do Internetu.

   

Wprowadzenie nazw ulic

poniedziałek, 19 czerwca 2017 08:58

W związku z nadaniem nazw ulic przez gminę Lipowa, w celu aktualizacji, prosimy naszych abonentów z miejscowości Sienna i Leśna o informację telefoniczną (33 4820607), lub e-mailową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ), albo z panelu i-BOK, gdzie wystarczy wpisać tylko nowy adres bez danych klienta.

   

Strona 1 z 6

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>